Çorlu Hanımeli Temizlik Hakkında


Çorlu HANIMELİ TEMİZLİK firmamız , tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen genç ve dinamik kadrosuyla siz müşterilerimizin temizlik ve hijyen hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırmayı kendine ideal edinmiş uzman bir kuruluştur. 25.05.2017 tarihinde kurulmuş, önce güvene dayanan  hizmet kalitesini benimsemiştir. Müşterilerimizin bize olan güveni ile sizlerden almış olduğumuz destek ve özgüvenle hizmet vermekteyiz. “SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ“ ilkemizden taviz vermeden, sizlerle beraber, uzun yıllar çalışmayı ümit eder, yakın işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. 

  • Çorlu HANIMELİ TEMİZLİK, elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek doğru eleman eşittir verimlilik sonucunu öncelik olarak belirlemiştir. 
  • Çorlu HANIMELİ TEMİZLİK, her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür. 
  • Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz. 
  • Çorlu HANIMELİ TEMİZLİK, kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir. 
  • Bizim için zamana tam riayet esastır. Çorlu HANIMELİ TEMİZLİK olarak teknoloji alanında temizlik sektörünün  gelişmelerini yakından takip ediyoruz. 
  • Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır ilkesi ile rekabet edebilmek adına personelimize cüzi fiyat vererek mağdur etmiyoruz. 
  • İş sağlığı ve iş güvenliği önceliğimizdir. 

"Kalite asla bir tesadüf değildir. Akılcı bir gayretin sonucudur.”


KALİTE POLİTİKAMIZ 

Hızla gelişen temizlik sektöründe değişen müşteri beklentilerine uygun hizmet vermek kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak. 

HEDEFİMİZ 

Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak, verimli iş ortaklıkları kurmak, kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak, çalışanlarımızın gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmak hedeflerimize ulaşmamızdaki başarı noktalarımızdır. 


(c)2017, All Rights Reserved , Çorlu Hanımeli Temizlik | Web Tasarım ElitNET