Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

Ev, daire  villa temizliğinde uzman kadromuz ve profesyonel temizlik ekipmanlarımız ile Çorlu Hanımeli Temizlik olarak hizmetinizdeyiz. Çorlu temizlik fiyatları için lütrfen bizime iletişime geçin.

İşyeri ve Ofis Temizliği

İşyeri, ofis,  dükkan, büro temizliğinde Çorlu Hanımeli Temizlik olarak profesyonel çözümler sunmaktayız. Günlük, haftalık, aylık temizlik programınızı oluşturalım. İşyeri ve ofis temizliği fiyatlarımız için bizi arayabilirsiniz.

Fuar Alanı ve AVM temizliği

Fuar alanı ve Alışveriş Merkezi gibi çok ziyaretçi bulunan alanların temizliğinde Çorlu Hanımeli Temizlik olarak profesyonel ekibimiz hizmetinizde... Lütfen fiyat teklifi isteyiniz.

Fabrika Temizliği

Çorlu Hanımeli Temizlik firması  olarak fabrika temizliğinde günlük, haftalık, aylık personel temini sağlanır. Düzenli temizlik fiyatları için teklif isteyiniz.

Perde Yıkama Hizmetleri

Her türlü tür perde, Zebra, stor ve diğer mekanizmalı perdeleriniz yerinden alınarak hassas yıkama yapılarak monte edilir. Çorlu Hanımeli Temizlik aynı zamanda Korniş montajı işlerişnizde de yanınızda... Çorlu perde yıkama fiyatımız için bize ulaşabilirsiniz.

Koltuk ve Halı Yıkama Hizmetleri

Çorlu Hanımeli Temizlik'in uzman ekibi; koltuk ve halılarınızı yerinde yıkayarak eşyalarınıza zarar vermeden evinizin ve işyerinizin temizliğini sağlar.

Dış Cephe Temizliği

Çorlu Hanımeli Temizlik'in profesyonel çalışma prensipleri doğrultusunda; binalarınızın dış cephe ve cam temizliği iş güvenliği yönetmeliğine uygun olarak yapılır.

Okul & Kreş & Hastane Temizliği

Çorlu Hanımeli Temizlik; okul, kreş, hastane, cami, düğün salonu, alışveriş merkezi gibi kamu alanlarının hijyenik olarak temizliği tecrübeli personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.
(c)2017, All Rights Reserved , Çorlu Hanımeli Temizlik | Web Tasarım ElitNET